Our priests

1. vlč. JULIJE BALOG (29. kolovoza 1968. – studeni 1969.)

2. vlč. GARRY KILLEN (studeni 1969. – 21. rujna 1970.)

3. fra JERKO ĆALETA (21. rujna 1970. – 20. ožujka 1977.)

4. fra DOMINIK TOMIĆ (21. ožujka 1977. – 20. listopada 1980.)

5. fra IZIDOR GRABOVAC (20. listopada 1980. – 1989.)

6. fra ANTE DUKIĆ (1989. – 1991.)

7. fra DUŠAN DOMIĆ (1991. – 1996.)

8. fra DRAGO GVERIĆ (1996. – 1998.)

9. fra ANTE JURIĆ (1998. – 2001.)

10. vlč. FRANJO VIŠATICKI (2001. – 2004.)

11. Fr. RAPHAEL GLOFCHESKI

12. mons. NORMAN JOSEPH CHARTRAND

13. mons. STANISLAUS JAWORSKI

14. Fr. ROBERT POLZ (2008. – 31. srpnja 2015.)

15. vlč. MARKO ŠTEFANEC (1. kolovoza 2015.)