Uskrsna čestitka i još nešto …

Uskrsna čestitka i još nešto ...
by

Draga braćo i sestre, poštovani župljani,

Što tražite živoga među mrtvima? Nije ovdje, nego uskrsnu kako reče! (Lk 24, 5-6)
Ova realnost praznoga groba naša je najveća nada i sigurnost da će i naši grobovi jednoga dana ostati prazni. Na uskrsno jutro, najveće i najljepše jutro u ljudskoj povijesti, dana nam je konačna i definitivna nada i radost. Ovu uskrsnu radost i nadu prenesimo u svoju obitelj, među svoje najdraže i u društvo u kojem živimo.

Sveti Ivan Pavao II. pozvao nas je da tu nadu i radost Krista uskrsla prenosimo i putem novih medija. Preko Interneta i društvenih mreža pred nas se stavljaju nebrojene mogućnosti za novu evangelizaciju. U 21. stoljeću ova virtualna stvarnost doživjela je svoj procvat, a samim time, mi njegovi učenici, u mogućnosti samo da s još više žara prenosimo Njegovo ime svim naraštajima.
Stoga s ponosom, danas na Uskrs 2017. godine, otvaramo novu mrežnu stranicu naše župe www.stntparish.ca!

Neka svima nama ovaj medij bude od koristi kako bi širili Radosnu vijest, međusobno se bolje povezali te se u što ljepšem svjetlu prezentirali van granica naše župe.
Neka nam Kristovo uskrsnuće donese mir te nas ujedini u nadi, vjeri i ljubavi!

Vaš župnik Marko

share