Poziv na svečana euharistijska slavlja

Poziv na svečana euharistijska slavlja

Pozivamo sve prijatelje, poznanike i simpatizere naše župe sv. Nikole Tavelića u Winnipegu (Kanada) da se pridruže 21. kolovoza svečanom euharistijskom slavlju u crkvi sv. Marka na Gornjem gradu u Zagrebu u 11.30 sati kako bismo Bogu zajedno zahvalili na 50. godina postojanja naše župe. Također, misno slavlje u Mariji Bistrici biti će 22. kolovoza u 10.30 sati.

Svi Winnipegersi koji su trenutačno u domovini, svi naši prijatelji i poznanici više su nego dobrodošli da dođu u crkvu sv. Marka i Svetište Majke Božje Bistričke. Vidimo se!

 

We are inviting all friends, acquaintances and supporters of St. Nicholas Tavelich Parish in Winnipeg, Canada to join us on August 21st at a Holy Eucharistic celebration in St. Mark’s Church in the city of Zagreb at 11:30 am so that together we may thank God for our parish’s 50 years of existence. There will also be Mass at Marija Bistrica on August 22nd at 10:30 am.

All Winnipegers who are currently in our homeland, all of our friends and acquaintances are more than welcome to come to St. Mark’s church and Marija Bistrica. See you there!

share