Korizmena duhovna obnova

Korizmena duhovna obnova
by

“I bit ću Bog njihov, a oni narod moj!”

“I bit ću Bog njihov, a oni narod moj” naziv je trodnevne duhovne obnove koja će se održati u našoj župi, a predvodit će je pater Ike Mandurić, isusovac.
Velika korizmena duhovna obnova o pedesetoj obljetnici osnutka naše župe održati će se od 23. do 25. ožujka, 2018. godine. Obnova će se odvijat u crkvi svetog Nikole Tavelića prema sljedećem rasporedu:

 • Petak – March 23rd
  6:30 pm: Križni put (Početak duhovne obnove)
  7:00 pm: Sveta misa
  7:30 pm: Duhovni nagovor
 • Subota – March 24th
  10:30 am: Duhovni nagovor
  4:00 pm: Sveta misa (na engleskom jeziku)
  5:00 pm: Duhovni nagovor
  *Agape u župnoj dvorani
 • Nedjelja – March 25th
  11:00 am: Sveta misa – CVJETNICA – predvodi pater Ike Mandurić
  6:00 pm: Duhovni nagovor

Pater Ivan Ike Mandurić isusovac je iz Palmotićeve ulice u Zagrebu. Pater Ike trenutno je studentski kapelan bazilike Srca Isusova u Palmotićevoj ulici u Zagrebu, te je zadužen za rad s mladima u Studentskom katoličkom centru, popularno zvanom SKAC. Mladi ga doslovce obožavaju, a za svećenika se zaredio u zreloj dobi. Kao diplomirani arhitekt u isusovački novicijat stupio je 1999., a za svećenika je zaređen 2009. Svoj je duhovni poziv odabrao u 37. godini života. U mladim danima aktivno se bavio sportom, bio je perspektivni bacač koplja, 90-ih je bio hrvatski branitelj, a onda se zaredio za svećenika. “Bog me je pozvao i ne bih mogao živjeti da nisam pošao za tim pozivom”, objasnio je prijateljima ređenje za svećenika.

Foto: Pexels.com

 

share